• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Zderzenie z krową w Tarnowie. Zwierzę nie przeżyło

3 sierpnia 2021, 09:52
Do bardzo nietypowego, ale groźnego zdarzenia doszło we wtorkowy poranek na rogatkach Tarnowa w gminie Lubiszyn. Tam kierujący osobową toyotą zderzył się z krową, która znajdowała się na jezdni.

Do zderzenia osobowej toyoty ze zwierzęciem doszło na drodze wojewódzkiej numer 130 w miejscowości Tarnów, tuż przy zjeździe na Lubiszyn. Jak widać na zdjęciach nadesłanych przez jednego z naszych czytelników, toyota ma całkowicie zniszczony przód, mimo że jest to duży pojazd typu SUV.

Kierujący toyotą jechał od Dębna w stronę Gorzowa Wielkopolskiego. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol policji, jest też straż pożarna. Strażacy zostali wezwani na miejsce zdarzenia, ponieważ z toyoty wyciekały płyny eksploatacyjne.

- Krowa wtargnęła na jezdnie pod nadjeżdżający samochód. W tej chwili na miejscu zdarzenia proacują policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia. Zwierzę nie przeżyło zderzenia z samochodem - mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości