• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

10 tys. zł za wskazanie podpalacza

6 sierpnia 2021, 09:47
fot. OSP Ulim
W ostatnich tygodniach dochodzi do regularnych podpaleń w podgorzowskim Ulimiu. Dlatego też mieszkańcy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 tys. zł dla osoby, która pomoże w zatrzymaniu podpalacza. Teraz nagrodę finansową również w wysokości 5 tys. zł wyznaczył Komendant Miejski Policji w Gorzowie. Tym samym osoba, które wskaże podpalacza może liczyć na łączną pulę nagród w wysokości 10 tys. zł.

We wtorek 3 sierpnia portal gorzowianin.com informował o tym, że mieszkańcy Ulimia zwiększyli nagrodę za wskazanie podpalacza. Wszystko przez to, że od czerwca dochodzi do serii podpaleń na terenie miejscowości. Natomiast w ostatnich tygodniach, ogień jest regularnie podkładany przy ul. Rubinowej o czym informowaliśmy w artykule „Seria podpaleń pod Gorzowem. Mieszkańcy zwiększyli nagrodę za wskazanie podpalacza”.

Mieszkańcy Ulimia zwiększyli nagrodę finansową za pomoc w doprowadzeniu do zatrzymania podpalacza i wynosi ona obecnie 5 tys. zł. - Prosimy osoby które mają jakiekolwiek  informacje lub mogą jakoś pomóc o kontakt z policją - apeluje Dominik Zatylny z OSP Ulim.

Komenda Miejska Policji w Gorzowie prowadzi postępowanie w tej sprawie pod kątem zniszczenia mienia. Jak się okazało, również policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie sprawcy. 

- Gorzowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kilku podpaleń, które miały miejsce w miejscowości Ulim. Dla osoby, która przekaże informacje przyczyniające się do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa, Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wielkopolskim wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy proszone są o kontakt z gorzowską policją, osobiście przy ul. Wyszyńskiego 122 lub telefonicznie pod numerem 690 106 545 – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Tym samym osoba, które wskaże podpalacza może liczyć na łączną pulę nagród w wysokości 10 tys. zł.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości