• Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ze stawu w Wawrowie wyłowiono zwłoki

2 sierpnia 2021, 14:35
fot. czytelnik
W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego odkrycia w stawie w centrum Wawrowa. Jeden z przechodniów zauważył, że w wodzie pływa ciało. Zwłoki mężczyzny zostały wyciągnięte na brzeg. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

W poniedziałek 2 sierpnia o godz. 13.18 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie, że w stawie w samym centrum Wawrowa pływa ludzkie ciało. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.

- Ze stawu zostały wyłowione zwłoki mężczyzny. Policjanci zabezpieczyli teren oraz będą prowadzić działania pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Ciało mężczyzny zostanie prawdopodobnie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni co było przyczyną zgonu mężczyzny. A także czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości