Wiadomości

Kierowca roztrzaskał forda o drzewo w drodze nad jezioro

31 lipca 2021, 19:39
fot. OSP Deszczno
W sobotnie popołudnie doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku na drodze prowadzącej nad jezioro w Gliniku. Mężczyzna kierujący fordem w pewnym momencie zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało kompletnie roztrzaskane i owinęło się wokół drzewa. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

W sobotę 31 lipca o godz. 17.15 dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Glinik, a dokładnie na drodze dojazdowej nad jezioro w Gliniku. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Kierujący fordem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku – komentuje Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Siła uderzenia musiała być ogromna, ponieważ auto zostało kompletnie roztrzaskane i dosłownie owinęło się wokół drzewa.

- Rannego kierowcę wyciągnęli z wraku świadkowie wypadku. Mężczyźnie udzielono pomocy przedmedycznej, następnie został zabrany do szpitala w Gorzowie – opowiada Dariusz Szymura, rzecznik lubuskiej straży pożarnej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości