• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierowca roztrzaskał forda o drzewo w drodze nad jezioro

31 lipca 2021, 19:39
fot. OSP Deszczno
W sobotnie popołudnie doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku na drodze prowadzącej nad jezioro w Gliniku. Mężczyzna kierujący fordem w pewnym momencie zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało kompletnie roztrzaskane i owinęło się wokół drzewa. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

W sobotę 31 lipca o godz. 17.15 dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Glinik, a dokładnie na drodze dojazdowej nad jezioro w Gliniku. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Kierujący fordem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku – komentuje Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Siła uderzenia musiała być ogromna, ponieważ auto zostało kompletnie roztrzaskane i dosłownie owinęło się wokół drzewa.

- Rannego kierowcę wyciągnęli z wraku świadkowie wypadku. Mężczyźnie udzielono pomocy przedmedycznej, następnie został zabrany do szpitala w Gorzowie – opowiada Dariusz Szymura, rzecznik lubuskiej straży pożarnej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości