• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jasiński z poważną kontuzją. To prawdziwy problem dla Stali

28 lipca 2021, 21:56, red
Wiktor Jasiński podczas meczu z Falubazem. foto: Patryk Stachowiak
Pech nie opuszcza gorzowskiej Stali. Po kontuzji, której nabawił się Thomsen, teraz poważnego urazu doznał junior - Wiktor Jasiński. Upadł on na torze w Gdańsku i został odwieziony do szpitala.

Jak informuje portal WP SportoweFakty, sytuacja rozegrała się na drugim łuku wyścigu siódmego. Gorzowianie jechali na podwójnym prowadzeniu. Wtedy prowadzący Oskar Paluch popełnił błąd i przez moment pojechał w poprzek toru, co kompletnie zmyliło Wiktora Jasińskiego. Ten, by nie uderzyć w kolegę, przymknął gaz i stracił panowanie nad motocyklem, co zakończyło się upadkiem 20-latka. 

Wiktor Jasiński wstał z toru o własnych siłach, ale lekarz zawodów nie pozwolił mu kontynuować jazdy. Jasiński został odwieziony do szpitala. Tam junior gorzowskiej Stali przeszedł kompleksowe badania.

- Wstępna diagnoza to złamanie obojczyka. W tej chwili Wiktor przechodzi badania lekarskie w Gdańsku. Czekamy na szczegółowe informacje, które przekażemy w osobnym komunikacie — czytamy na oficjalnym profilu Stali Gorzów.

To kolejne, poważne osłabienie formacji młodzieżowej gorzowskiego zespołu. Wcześniej kontuzjowany był Kamil Nowacki i to właśnie Wiktor Jasiński był jedynym juniorem, który mógł powalczyć na torze ze swoimi rówieśnikami. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości