Wiadomości

Mężczyzna został przygnieciony przez rurę. Pomimo reanimacji zmarł [film]

19 lipca 2021, 10:33
fot. gorzowianin.com
W poniedziałkowy poranek w Brzozowcu doszło do dramatycznego wypadku na terenie jednej z firm. Mężczyzna został przygnieciony przez rurę gazową, pomimo reanimacji zmarł.

W poniedziałek 19 lipca dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pomocy pogotowiu ratunkowemu w miejscowości Brzozowiec. Jak się okazało, przy ul. Przejazdowej na terenie prywatnej firmy doszło do dramatycznego wypadku – podczas przekładania rur gazowych, jedna z nich uderzyła i przygniotła 53-letniego obywatela Ukrainy. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Jako pierwsi na miejsce przybyli strażacy z OSP Brzozowiec, który wyciągnęli mężczyznę spod rury gazowej. Mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia, więc strażacy przystąpili do reanimacji za pomocą AED. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 53-letniego mężczyzny– opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Na miejscu będzie pracował prokurator oraz inspektor z Państwowej Inspekcji Pracy, którzy będą wyjaśniać w jakich okolicznościach doszło do tego tragicznego wypadku. Mężczyzna został przygnieciony przez jedną z ogromnych, 10-tonowych czarnych rur widocznych na zdjęciu.

Fotoreportaż


1/3 Mężczyzna przygnieciony przez 10-tonową rurę

1/3 Mężczyzna przygnieciony przez 10-tonową rurę

2/3 Mężczyzna przygnieciony przez 10-tonową rurę

2/3 Mężczyzna przygnieciony przez 10-tonową rurę

3/3 Mężczyzna przygnieciony przez 10-tonową rurę

3/3 Mężczyzna przygnieciony przez 10-tonową rurę

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości