• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Spokeo.pl - miejsce dla każdego

7 lipca 2021, 14:11, red
Spokeo.pl to portal założony przez Piotra Sochana. Miejsce, w którym jest wiele treści i każdy znajdzie coś dla siebie. W tym serwisie znajdziesz m.in. opisy najnowszych filmów i seriali, ciekawe wiadomości o gwiazdach, gorące plotki, program TV, nowinki technologiczne i dużo więcej. Treści, które są umieszczane na stronie tworzą dziennikarze, którzy starają się, aby każdy artykuł był dopięty na ostatni guzik. Jedno miejsce, a tyle możliwości! Czy to nie brzmi zachęcająco?

Filmy i seriale

Sekcja, w której znajdziesz nie tylko opisy najnowszych filmów i seriali, ale również program TV. Oprócz tego na stronie dostępny jest również repertuar różnych kin z wielu miast w Polsce. Ale to nie wszystko! Na stronie znajdziemy również przeróżne rankingi, które pomogą w wyborze idealnego materiału na wieczór przed telewizorem. Dajemy też możliwość zapoznania się z filmografią ogromnej ilości aktorów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Istnieje również dział wiadomości, gdzie można przeczytać wiele newsów ze świta kina i telewizji. Czyż to nie jest wspaniałe?

Plotki

Dział idealny dla osób, które chcą się dowiedzieć nowych rzeczy z życia gwiazd! Znajdziemy tam profile gwiazd, czyli zbiór ciekawych informacji o osobach z showbiznesu. Nie oszukujmy się, ale każdego interesuje ile dana osoba publiczna ma lat, ile ma dzieci i na jakich social mediach ją wyszukamy. Dodatkowo w tej sekcji znajdziemy najlepsze plotki, które uwielbiamy czytać.

Gry i technologia

Miejsce idealne dla prawdziwych fanów najnowszych nowinek technologicznych. Jednak artykuły, które tam znajdziemy pomogą również osobom stawiającym pierwsze kroki w Internecie. Co więcej, znajdziemy tu również opinie o sprzęcie elektronicznym i rankingi ułatwiające wybór najlepszego sprzętu. Jeśli z kolei nie interesujecie się nowinkami technologicznymi to w dziale z grami na pewno znajdziecie coś dla siebie. Jest tam bowiem mnóstwo artykułów o wymaganiach i kodach do gier.

Inne projekty Piotra Sochana

Piotr Sochan od wielu lat działa w Internecie i na przestrzeni tego czasu stworzył wiele interesujących stron. Wśród jego największych projektów, tuż obok Spokeo, można wymienić: Joob.pl czy Pracaonline.net, które pomogą w znalezieniu pracy; i-mobi.pl, które pomaga zlokalizować dowolny telefon za pomocą specjalnej aplikacji śledzącej; a dla tych, którzy nękani są telefonami od nieznajomych numerów powstała strona infonumer.pl

Do wyboru, do koloru. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie na Spokeo, to na innej stronie Piotra Sochana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości