Wiadomości

Kierowca renault chciał uniknąć uderzenia w sarnę. Zderzył się z oplem [zdjęcia]

5 lipca 2021, 18:51
foto: Damian Pyta/Wypadki Gorzów
Przebiegająca przez drogę sarna przyczyniła się do wypadku do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na "starej trójce" na wysokości miejscowości Marwice. Doszło tam do zderzenia renault i opla. Jedna osoba została poszkodowana.

W poniedziałek 5 lipca około godz. 18 na "starej trójce" na wysokości Marwic doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych - renault i opla, w których łącznie podróżowały cztery osoby. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. 

- 64-letni kierowca renault poruszał się w stronę Myśliborza, natomiast 30-latek kierujący oplem jechał w kierunku Gorzowa. W pewnym momencie pod koła kierującego renault wyskoczyła sarna, który chcąc uniknąć potrącenia zwierzęcia zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z oplem - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

W wyniku zderzenia oba pojazdy wypadły poza drogę i zatrzymały się w przydrożnym rowie. Pasażerka opla została poszkodowana, trafiła do szpitala. Jeden pas ruchu jest obecnie zablokowany.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości