Wiadomości

Jedziecie nad morze? Na S3/A6 jak zwykle korek

19 czerwca 2021, 12:51
Wybieracie się nad morze Bałtyckie? Jesteście w trasie? Na bieżąco informujemy Was o tym, co dzieje się na popularnej S3 i A6 na trasie z Gorzowa do samego morza. Obserwujemy nie tylko drogi szybkiego ruchu, ale też drogi alternatywne.

godz. 17:40 Drogi alternatywne również są w pełni przejezdne. Zarówno w Pyrzycach, jak i na obwodnicy Stargardu nie ma żadnych utrudnień.

godz. 17:30 Ruch na S3/A6 w kierunku Morza Bałtyckiego wrócił już do normalności. Wąskie garło - weżeł Kijewo jest przejezdny praktycznie bez przeszkód. Tylko w okolicach samego skrzyżowania jest spowolnienie. Wciąż zamknięta jest jezdnia w kierunku Kołbaskowa/Gorzowa Wielkopolskiego – po wypadku lawet przewożących czołgi. Policja kieruje na objazdy.

godz. 14:35 Utrudnienia na S3/A6 w kierunku morza wciąż występują w okolicach węzła Kijewo (skrzyżowanie z DK10). Obecnie odcinek około 2,5 kilometra przejedziecie w 20 minut

godz. 13:50 Udrożniono pasy ruchu w kierunku Świnoujścia. Cały czas zablokowany jest odcinek A6 od Szczecina w kierunku zjazdu na Gorzów. Korek w kierunku morza ma obecnie około 3,5 km długości. Czas przejazdu: 25-30 minut.

godz. 13:27 Nie zalecamy jechać DK31 przez Podjuchy i Zdroje. Tam obecnie kierowane są wszystkie samochody, które nie mogą przejechać przez zamknięty odcinek autostrady A6. Korek na DK31 sięga też kilku kilometrów.

godz. 13:25 Drogi alternatywne nad morze od strony Gorzowa są przejezdne. Obecnie najlepiej zjechać na węźle Pyrzyce i pojechać przez Pyrzyce i Stargard DW106.

Można też zjechać na węźle Gryfino na DW120 i przez Stare Czarnowo i Kołbacz dojechać do krajowej "10" a nią dojechać do węzła Kijewo i wjechać na S3/A6 w kierunku Goleniowa.

godz. 13:00 Autostrada A6 na wysokości węzła Podjuchy zablokowana jest w obu kierunkach. Doszło tam do zderzenia lawet przewożących czołgi. Ogromny pożar jest opanowywany przez straż pożarną. Droga będzie zapewne zamknięta przez wiele godzin.

źródło zdjęcia: Suszą! Szczecin - https://www.facebook.com/groups/susza/

godz.12:55 Kierowcy informują o ogromnym pożarze na autostradzie A6 pomiędzy węzłami Kijewo a Podjuchy - jadąc od strony Szczecina w kierunku Gorzowa/Kołbaskowa

godz. 12:50: 8 kilometrów ma korek na drodze S3/A6 jadąc od strony Gorzowa Wielkopolskiego w kierunku Świnoujścia – w Szczecinie. Ciasno robi się już na samym węźle Klucz, czyli na zjeździe z S3 na A6. Później w miarę normalnie ruch odbywa się jedynie do węzła Podjuchy – czyli około 3 kilometrów. Później czeka nas długie oczekiwanie. Płynny ruch zaczyna się dopiero od skrzyżowania z DK10, czyli od węzła Kijewo.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Pożar na A6 na wysokości Szczecina

1/4 Pożar na A6 na wysokości Szczecina

2/4 Pożar na A6 na wysokości Szczecina

2/4 Pożar na A6 na wysokości Szczecina

3/4 Pożar na A6 na wysokości Szczecina

3/4 Pożar na A6 na wysokości Szczecina

4/4 Pożar na A6 na wysokości Szczecina

4/4 Pożar na A6 na wysokości Szczecina

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości