• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Twój cichy azyl w Centrum miasta - Stara Winiarnia, to nowa inwestycja na gorzowskim rynku nieruchomości

14 czerwca 2021, 21:51
To niezwykły projekt, który oferuje przyszłym mieszkańcom zachwycające widoki, bogate zaplecze usługowe i możliwość wypoczynku we własnej przestrzeni ogrodowej po długim, ciężkim dniu. A to wszystko w spokojnej części centrum Gorzowa Wlkp. – przy nowopowstałej ulicy Jastrzębiej, łączącej al. 11 Listopada i al. Konstytucji 3 Maja.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Osiedle jest w trakcie realizacji i stanowi kompleks pięciu bliźniaków, na które składają się pojedyncze lokale o powierzchni 100 metrów kwadratowych, z garażami i ogrodami. Dzięki optymalizacji wielkości bliźniaki stanowią znakomitą propozycję dla każdego – młodych par, rodzin z dziećmi oraz seniorów.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Osiedle zlokalizowane zostało na zielonej skarpie, skrytej pośród niskiego drzewostanu. Budowa na wzgórzu umożliwiła stworzenie kaskadowej zabudowy, z niezwykłym widokiem na panoramę miasta i dolinę Warty. Okolica i towarzysząca jej infrastruktura zapewniają fantastyczne warunki do spacerów, wycieczek rowerowych i rodzinnych pikników.

Pierwszorzędna komunikacja z miejskimi udogodnieniami pozwoli mieszkańcom na zaspokojenie codziennych potrzeb – w pobliżu znajdują się szkoły, sklepy i punkty usługowe, a także galerie handlowe, stadiony, czy stacje paliw. Stąd blisko również na nadwarciańskie bulwary czy deptak na Starym Rynku.

Inwestycja ze względu na swój charakter i położenie wyróżnia się na rynku nieruchomości miasta i okolic. Projekt indywidualny, stworzony na wymiar i zgodnie z zamysłem Inwestora, a także dobór najwyższej klasy materiałów składają się na doskonały efekt końcowy. Projektanci skierowali szczególną uwagę na architekturę oraz estetykę budynków, dzięki której inwestycja jest spójna z charakterem okolicy. Nietrudno dostrzec tutaj inspirację nowoczesnością i ponadczasowym minimalizmem. Jednolita spójna bryła doskonale komponuje się z dużymi licznymi przeszkleniami, a dopełnieniem modernistycznego stylu jest beton architektoniczny, wykorzystany w wykończeniu elewacji, który bez wątpliwości nadaje budynkowi industrialny charakter.

Gorzowianie pamiętają i chętnie wspominają Gorzowską Wytwórnię Win - kultowe miejsce z okresu PRL’u, jak również jabłonkowe sady, mieszczące się na zboczu wzniesienia pod al. Konstytucji III Maja - dokładnie w miejscu, które wybrał Inwestor. To właśnie Wytwórni i lokalizacji na fundamentach historii Osiedle Stara Winiarnia zawdzięcza swoją nazwę.

Więcej informacji - Biuro Sprzedaży

AndBar Invest Sp. z o.o.

ul. Kazimierza Wielkiego 78

66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 604 145 135

biuro@andbarinvest.eu

www.andbarinvest.eu

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości