Wiadomości

Polska Noc Kabaretowa Reaktywacja w gorzowskim amfiteatrze

25 maja 2021, 17:17
fot. archiwum
W sobotę 29 maja w gorzowskim amfiteatrze wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe, a wszystko za sprawą Polskiej Nocy Kabaretowej 2021. Impreza pod hasłem „Reaktywacja” to gwarantowana dawka humoru, którą zapewnią premierowe skecze. Na scenie amfiteatru wystąpi m.in. Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile czy Kabaret Nowaki.

Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.

Dziesiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 pod hasłem „Reaktywacja” odbędzie się w sobotę 29 maja o godz. 19 w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie. Impreza będzie trwała około 4 godziny, w tym z 15-minutową przerwą. 

- Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było. Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności – zapowiadają wydarzenie organizatorzy.

Na scenie wystąpią artyści z czołówki polskiej sceny kabaretowej: Igor Kwiatkowski, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki. Natomiast w rolę prowadzących wcieli się Kabaret K2.

Trzeba pamiętać, że z powodu pandemii koronawirusa i wprowadzonych obostrzeń, dostępnych będzie tylko 50% wszystkich miejsc. Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie kabaretowebilety.pl. Ceny biletów zaczynają się już od 85 zł. Natomiast najdroższa wejściówka to koszt 220 zł. Ceny są uzależnione od wybranego miejsca na widowni.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości