Wiadomości

Słowianka w pełni otwiera się dla klientów

24 maja 2021, 15:19
fot. archiwum UM
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które nie mogły się doczekać otwarcia miejsc rekreacji w Gorzowie. Od piątku 28 maja zostanie otwarty basen sportowy i rekreacyjny oraz strefa saun na Słowiance. Oprócz tego, zostanie otwarta również kręgielnia.

Od 15 marca zamknięte były obiekty gorzowskiej Słowianki. Wszystko przez restrykcje, które wprowadził rząd z powodu dużej liczby zakażeń koronawirusem. Na szczęście lockdown już za nami i sukcesywnie od początku maja odmrażane są kolejne branże.

Tym razem, od piątku 28 maja otwarte zostaną ponownie miejsca rekreacji. W piątek otwiera się dla klientów Słowianka. Czynny będzie basen sportowy, rekreacyjny oraz strefa saun. Działalność wznowi również kręgielnia, restauracja oraz siłownia znajdująca się na terenie Słowianki. 

Trzeba jednak pamiętać, że na basenach Słowianki będzie mogło przebywać łącznie 50% klientów, czyli 200 osób. Jednocześnie na korytarzach Słowianki cały czas trzeba będzie nosić maseczki.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości