Wiadomości

Bezmyślne koszenie trawy zniszczyło elewację budynku [zdjęcia]

25 maja 2021, 13:37
fot. czytelnik Krzysztof
Mieszkaniec jednego z bloków przy Al. 11 Listopada w Gorzowie zwrócił uwagę na zniszczoną elewację budynku podczas koszenia trawy. Jak się okazało, pracownicy zajmujący się koszeniem trawy nie użyli żadnych kurtyn i dosłownie porobili dziury w elewacji ostrzem kosiarki. ADM nr 5 będzie starał się o odszkodowanie od firmy zajmującej się zielenią, aby naprawić zniszczoną elewację bloku.

Do portalu gorzowianin.com zgłosił się pan Krzysztof, mieszkaniec bloku przy Al. 11 Listopada, który opisał sytuację do której doszło w miniony piątek 21 maja podczas koszenia trawy.  - Tak firma kosząca trawę szanuje czyjeś ciężkie pieniądze! Elewacja jeszcze nie ma roku, a jakiś baran zdewastował ją z premedytacją na długości ponad 30 metrów - podkreśla pan Krzysztof, który przysłał w mailu do redakcji również zdjęcia zniszczonej elewacji. Jak się okazało, całe zdarzenie nagrały również kamery monitoringu.

Zwróciliśmy się z pytaniami do Administracji Domów Mieszkalnych nr 5 czy wiedzą o tym zdarzeniu oraz czy elewację zniszczyła firma, która kosiła trawę na ich zlecenie. Otrzymaliśmy błyskawiczną odpowiedź od kierownika ADM nr 5.

- Przekażemy firmie zdjęcia i nagranie celem ustosunkowania się i skorzystamy z polisy ubezpieczeniowej firmy celem wypłaty odszkodowania dla wspólnoty mieszkaniowej za dewastacje. Każda firma tego typu jest zobowiązana do ubezpieczenie się właśnie od takich szkód i bezmyślnego koszenia trawy przez pracowników. Oczywiście panowie koszący trawę powinni być bardziej ostrożni lub używać kurtyn. Dlatego też przeprowadzimy rozmowy z koordynatorem i właścicielami firmyp, aby pamiętali, że są zobowiązani odpowiednio zabezpieczać teren przed przystąpieniem do koszenia trawy – komentuje Damian Madaliński, kierownik Administracji Domów Mieszkalnych nr 5.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Zniszczona elewacja bloku przy Al. 11 Listopada

1/3 Zniszczona elewacja bloku przy Al. 11 Listopada

2/3 Zniszczona elewacja bloku przy Al. 11 Listopada

2/3 Zniszczona elewacja bloku przy Al. 11 Listopada

3/3 Zniszczona elewacja bloku przy Al. 11 Listopada

3/3 Zniszczona elewacja bloku przy Al. 11 Listopada

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości