Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy mitsubishi

24 maja 2021, 09:45
fot. czytelnik Marek
W niedzielę przy ul. Drzymały w Gorzowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy samochodu osobowego marki mitsubishi. Okazało się, że 32-letni kierowca ma w swoim organizmie aż 3 promile alkoholu.

To już kolejne w ostatnich dniach obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. W miniony piątek 21 maja przy ul. Zielonej w Gorzowie doszło do zatrzymania pijanego kierowcy ciężarówki. Kierowca busa, który jechał za ciężarówką drogą ekspresową S3 zgłosił policji, że mężczyzna kierujący ciężarówką może być pijany. Okazało się, że mężczyzna jechał aż z Poznania do Gorzowa, mając w swoim organizmie 2 promile alkoholu.

Natomiast w niedzielę 23 maja przy ul. Drzymały został zatrzymany pijany kierowca mitsubishi. W tym przypadku do zatrzymania nietrzeźwego mężczyzny przyczynili się inni kierowcy. Okazało się, że 32-letni kierowca mitsubishi miał w swoim organizmie aż 3 promile alkoholu.

- Taka postawa innych zmotoryzowanych, kiedy widzą, że kierowca jest pod wpływem alkoholu zasługuje na pochwałę. Oczywiście w takich sytuacjach należy zadbać przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo. W tym przypadku 32-letni mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Usłyszy zarzut związany z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu. W miniony weekend gorzowscy policjanci zatrzymali 6 pijanych kierowców – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości