Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu

21 maja 2021, 22:58
fot. czytelnik Tomasz
W piątkowy wieczór przy ul. Zielonej w Gorzowie doszło do zatrzymania pijanego kierowcy ciężarówki. Kierowca busa, który jechał za ciężarówką drogą ekspresową S3 zgłosił policji, że mężczyzna kierujący ciężarówką może być pijany. Okazało się, że mężczyzna jechał aż z Poznania do Gorzowa, mając w swoim organizmie aż 2 promile alkoholu.

W piątek 21 maja około godz. 22 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie, że z trasy S3 na węźle Gorzów Południe zjechał kierujący samochodem ciężarowym, który może być pod wpływem alkoholu. Zgłaszający jechał busem drogą ekspresową za kierowcą ciężarówki i zaniepokoił go styl jazdy pojazdu ciężarowego. 
- Pijany kierowca ciężarówki jechał S3 od Skwierzyny, o mało nie taranując innych aut. We czwórkę zatrzymaliśmy go na ul. Zielonej, zabraliśmy i wyciągnęliśmy z auta – opowiada pan Paweł. 

Kiedy pijany mężczyzna został zatrzymany przez innych kierowców, na miejsce przyjechała policja. Dwa radiowozy zablokowały wjazd na skrzyżowanie z ul. Zieloną. Potwierdziło się, że mężczyzna kierujący ciężarówką jest pijany - miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Mało tego, pijany kierowca ciężarówki jechał aż z Poznania do Gorzowa. 

Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Za swojego nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Informację oraz zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od czytelnika Tomasza na facebookowym profilu gorzowianin.com.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->