Wiadomości

Wartownia. Nowe miejsce na imprezowej mapie Gorzowa

16 maja 2021, 18:59
fot. archiwum
Na Wale Okrężnym powstanie Wartownia, czyli nowe miejsce, gdzie młodzi ludzie będą mogli spotkać się i pobawić przy muzyce elektronicznej, alternatywnej i hip-hopowej. Pierwsze koncerty zaplanowano na piątek 25 czerwca, natomiast ostatnie na niedzielę 29 sierpnia. Co istotne, wstęp na wszystkie imprezy będzie całkowicie bezpłatny.

Już w czerwcu na Wale Okrężnym powstanie nowa, rozrywkowa przestrzeń dla młodych ludzi, gdzie będą mogli się spotkać i pobawić przy muzyce – zarówno elektronicznej, alternatywnej, jak i hip-hopowej. Wartownia, bo tak będzie nazywać się to miejsce, zostanie zbudowana z wielkich kontenerów i będzie mieściła się nad brzegiem rzeki Warty, gdzie jeszcze w latach ubiegłych funkcjonowała plaża oraz rozstawiało się wesołe miasteczko.

- Wartownia połączy gorzowskie środowiska djskie i hiphopowe w jednym wspólnym celu. Otwieramy imprezy, wracamy do życia, dobrze i bezpiecznie się bawimy. Pierwsze koncerty odbędą się w piątek 25 czerwca. Ostatnią imprezę zaplanowano na niedzielę 29 sierpnia – mówi Paweł Kopala, pomysłodawca i współorganizator Wartowni.

Imprezy na Wartowni będą się odbywały w każdy wakacyjny weekend od godziny 18.00 do 2.00 w nocy. Na scenie zobaczymy takich artystów jak: Aksamit, Avi x Loius Villain, Brodacze Live Act, Catz 'n Dogz, Cherry, Diana D'Rouze, Doctor, Donguralesko, Dr Motte, Duss, Filipek, Jaykosy, K-Paul, Lulu Malina, Malvee, Marcin Czubala, Martin Telemann, Matthew Clarck, Milkwish, Miqro, Neevald, Pesos, Pysh, Rat Kru, Rogdrigezz, Siasia, Sima & Beet, Soina, Tede, The Very Polish Cut Outs, Tocadisco, VNM.

Co istotne, wstęp na wszystkie imprezy jest darmowy. Występy na Wartowni będą się odbywać w ramach projektu Dobry Wieczór Gorzów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości