Wiadomości

Helios w Gorzowie ruszy 21 maja. I to kilka minut po północy!

13 maja 2021, 17:22, red
Nie możecie doczekać się seansów na dużym ekranie? Mamy dla was dobrą wiadomość. O tydzień wcześniej będzie można przyjść do kina. Te otworzą swoje podwoje nie 29, ale 21 maja. Niektóre tuż po północy!

- Jesteście spragnieni premier filmowych? My również, dlatego już 21 maja ponownie zaprosimy Was do naszych kin. W repertuarze, poza regularnymi seansami, znajdziecie dla siebie także różnorodne projekty specjalne – czytamy na oficjalnej stronie kina Helios w Gorzowie.

Jak się dowiadujemy, kino Helios w Gorzowie – jedyne kino tej marki w województwie lubuskim – otworzy się kilka minut po północy z czwartku na piątek – z 20 na 21 maja. Co będzie w repertuarze? Tego jeszcze operator kina nie zdradził, ale wiadomo, że tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie i niesamowitą kinową atmosferą już wkrótce pozostanie tylko wspomnieniem. Drugie gorzowskie kino, czyli Cinema 3d planuje wznowić swoją działalność od 28 maja.

Oczekiwania fanów filmów są ogromne. Kinomaniacy czekają na Obecność 3, Szybkich i wściekłych 9, Sanktuarium czy Ciche miejsce 2. Filmów, które miały trafić na duży ekran, jest sporo, premiery były jednak przekładane. Teraz – jak piszą sami kinomaniacy – przez tydzień nie będą wychodzić z kin.

Jak zapowiadają właściciele kin, pierwsze tygodnie po ponownym otwarciu będą obfitowały w szereg premier polskich i zagranicznych, w tym: nagradzane Oscarami: Nomadland, Ojciec czy Minari oraz liczne propozycje dla całych rodzin - Co w duszy gra, Cruella oraz Krudowie 2. Nie zabraknie też megaprodukcji – na czele z Godzilla vs Kong oraz Szybcy i Wściekli 9. Na miłośników polskiego kina czekać będą m. in. takie propozycje jak Druga połowa, Magnezja czy "W jak Morderstwo".

Oprócz kin, 21 maja 2021 roku zostaną otwarte teatry, filharmonie i inne instytucje kultury oraz zewnętrzne parki rozrywki. Obowiązywać będą oczywiście zasady reżimu sanitarnego: widzowie będą mogli zająć połowę miejsc, podczas oglądania filmu lub spektaklu będą musieli nosić maseczkę, obowiązywać też będzie zakaz konsumpcji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości