Wiadomości

Gorzowskie bulwary gotowe na sezon letni

11 maja 2021, 10:40
fot. Gorzowski Rynek Hurtowy
Piękna pogoda zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, a jak wiadomo, jednym z ulubionych miejsc gorzowian do spacerowania są nadwarciańskie bulwary. Dlatego też Gorzowski Rynek Hurtowy zajął się pracami konserwacyjno-remontowymi, aby przygotować bulwary do sezonu letniego.

Nadwarciańskie bulwary są jednym z ulubionych miejsc gorzowian do spacerowania. Dlatego też Gorzowski Rynek Hurtowy, który zarządza Bulwarem Wschodnim i Zachodnim stara się, aby było czysto i pięknie. - W ramach wiosennego odświeżania nadwarciańskiego bulwaru pędzle i wałki malarskie poszły w ruch – czytamy na profilu Gorzowskiego Rynku Hurtowego, który chwali się efektami prac konserwacyjno-remotnowych.

- Odświeżone i pomalowane zostały kolumny oraz ławki. Jeżeli coś jest zniszczone, to wymieniamy. Są to prace, które mają poprawić wygląd gorzowskich bulwarów przed sezonem letnim – mówi Dariusz Wieczorem z wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie na Bulwarze Wschodnim i Zachodnim pojawiły się nowe kwiaty, a na początku kwietnia na Bulwarze Zachodnim zostało dostawionych osiem dodatkowych koszy na śmieci. To efekt bałaganu jaki zostawiały po sobie osoby urządzające imprezy na bulwarze. Ponadto został tam ustawiony toi toi.

- Po ostatnim weekendzie możemy stwierdzić, że dodatkowe kosze spełniły swoją rolę i nie było bałaganu – podkreśla Wieczorek.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości