• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Festiwal smaków wraca do Gorzowa. Food trucki zaparkują na placu Grunwaldzkim

30 kwietnia 2021, 16:00
fot. archiwum
Weekend 22-23 maja w Gorzowie zapowiada się wyjątkowo smakowicie. Wszystko dzięki Festiwalowi Smaków Food Trucków, który odbędzie się już tradycyjnie na placu Grunwaldzkim. Portal gorzowianin.com jest partnerem medialnym wydarzenia.

Po zimowej przerwie do Gorzowa wracają food trucki. Tym razem VII Festiwal Smaków Food Trucków zaplanowany został na sobotę 22 maja i niedzielę 23 maja. Impreza tradycyjnie odbędzie się na placu Grunwaldzkim. To miejsce najbardziej przypadło do gustu zarówno organizatorom, jak i mieszkańcom Gorzowa, którzy tłumnie odwiedzają plac, aby skosztować pyszności z różnych stron świata.

- Przez 2 dni food trucki będą serwowały swoje popisowe dania. Nie zabraknie klasyków street foodu i dań z najróżniejszych zakątków świata. Azjatyckie pierożki, pikantne tacos, burgery, a może churrosy? Na co macie ochotę? - zapowiadają imprezę organizatorzy. 

Food trucki będą czynne w sobotę w godz. 12-21, a w niedzielę w godz. 12-20. Wszyscy wystawcy będą zobowiązani do przestrzegania reżimu sanitarnego, strefa gastronomiczna będzie na bieżąco dezynfekowana, natomiast pomiędzy food truckami i stolikami będą zachowane należne odległości. Organizatorzy apelują do gości o zachowanie dwumetrowej odległości podczas stania w kolejce oraz o zasłanianie ust i nosa podczas składania zamówienia. Na terenie placu będą rozstawione pojemniki z płynem dezynfekującym.

Dokładną rozpiskę food trucków, które pojawią się na placu Grunwaldzkim poznamy wkrótce. Portal gorzowianin.com jest partnerem medialnym od pierwszej edycji festiwalu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości