Wiadomości

W parku Górczyńskim powstanie mobilny punkt szczepień preparatem Johnson&Johnson

29 kwietnia 2021, 11:37
fot. archiwum
Podczas majowego weekendu na terenie Gorzowa pojawi się mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19. Zostanie uruchomiony na terenie parku Górczyńskiego tuż obok fontanny. Punkt będzie czynny od 1 maja do 3 maja w godz. 10-18. Szczepienia będą odbywały się preparatem firmy Johnson&Johnson. Na każdy dzień przygotowano 500 dawek szczepionki.

Masowe punkty szczepień  zlokalizowane na terenie lodowiska Słowianki oraz Przystani Sportów Wodnych przy ul. Fabrycznej zostaną uruchomione po majowym weekendzie, we wtorek 4 maja o czym informowaliśmy w artykule "Masowe punkty szczepień w Gorzowie ruszą po majówce".

Jeżeli ktoś nie chce czekać, a tym bardziej wolałby przyjąć szczepionkę jednodawkową, to będzie mógł się zaszczepić już podczas majowego weekendu. Na terenie parku Górczyńskiego, tuż obok fontanny pojawi się mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19. Szczepienia będą odbywać się preparatem firmy Johnson&Johnson, a przeprowadzać je będzie firma LuxMed.

Punkt będzie czynny codziennie od 1 maja do 3 maja w godz. 10-18. W mobilnym punkcie będzie mógł się zaczepić w każdy chętny mieszkaniec Gorzowa pod warunkiem posiadania e-skierowania na szczepienie. Nie będą działały żadne zapisy, tylko zasada kto pierwszy ten lepszy, czyli tradycyjne ustawianie się w kolejce. Na każdy dzień majowego weekendu przewidziano po 500 dawek szczepionki Johnson&Johnson. 

- Ponadto w punkcie mobilnym będzie znajdował się punkt informacyjny, gdzie każda osoba będzie mogła zasięgnąć informacji o szczepieniach czy rozwiać swoje wątpliwości i obawy dotyczące szczepień przeciw COVID-19 - mówi Karol Zieleński, dyrektor biura wojewody lubuskiego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości