Wiadomości

Kolejny pożar składowiska opon na Zawarciu

28 marca 2021, 23:29
fot. KM PSP w Gorzowie
W niedzielny wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. To kolejny pożar w ciągu ostatnich dni w tym miejscu. W akcji gaśniczej uczestniczy sześć zastępów straży pożarnej.

Informację o pożarze otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Pali się znowu na Fabrycznej to składowisko. Widać czarny dym i były wysokie płomienie – napisała czytelniczka Monika.

Jak się okazało, w niedzielny wieczór 28 marca po godz. 23 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej dostał zgłoszenie o pożarze składowiska opon przy ul. Fabrycznej – dokładnie w tym samym miejscu, gdzie paliło się w minioną środę 24 marca. Wóczas strażacy szybko opanowali sytuację i ugasili płonące opony.

Tym razem na miejsce zostało zadysponowanych łącznie sześć zastępów straży pożarnej oraz policja. Strażacy nie mają wątpliwości, że doszło do celowego podpalenia. Obecnie trwa akcja gaśnicza.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości