W środę 24 marca przed godz. 20.50 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze składowiska opon przy ul.. Fabrycznej w pobliżu schroniska dla zwierząt „Azorki”. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej.
Jak informują nas czytelnicy, ogień było widać m.in. z os. Słonecznego czy os. Staszica. Na szczęście nie ma żadnego zagrożenia dla ludzi i pobliskich budynków. Obecnie trwa dogaszanie. - Niestety takie rzeczy same z siebie się nie palą. Brak słów - mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |