Młodzież bawiła się na bulwarze i zostawiła po sobie bałagan. Interweniowała policja [zdjęcia]

27 marca 2021, 10:24
fot. czytelnik Maksymilian
Zrobiło się cieplej, więc grupa młodzieży postanowiła zorganizować imprezę na Bulwarze Zachodnim w Gorzowie. Młodzi ludzie niestety zostawili po sobie mnóstwo śmieci, w tym butelki po alkoholu. Jak się okazało, na bulwarze interweniowała również policja. Łącznie 20 osób zostało ukaranych.

W piątek mieliśmy wyjątkowo wiosenną aurę, również miniona noc była ciepła. Taka pogoda sprawiła, że grupa kilkudziesięciu młodych osób postanowiła spotkać się na Bulwarze Zachodnim i urządzić sobie imprezę z alkoholem. Niestety młodzież zostawiła po sobie niesamowity bałagan.

- Proszę, tak wyglądał gorzowski bulwar w sobotę o godz. 4.40. Tak nasza gorzowska młodzież się bawi. Potępiam takie zachowanie, ponieważ skoro chcą korzystać z pięknego i czystego bulwaru, to  powinni go zostawić takim, jakim wcześniej go zastali. A tutaj wszędzie butelki po alkoholu, w tym pełno szkła po rozbitych butelkach – opowiada czytelnik Maksymilian, który wysłał do portalu gorzowianin.com zdjęcia tego jak wygląda bulwar po imprezie. 

Niestety patrząc na zdjęcia można stwierdzić jedno. Młodzież zostawiła po sobie po prostu syf, bo inaczej tego nie da się nazwać. Jak się okazało, na bulwarze interweniowała również policja. Na miejsce zostały wysłane cztery policyjne radiowozy.

- Około godz. 1 w nocy otrzymaliśmy zgłoszenie o grupowaniu się młodych osób na Bulwarze Zachodnim. Na miejsce zostało wysłanych kilka patroli. Policjanci ukarali łącznie 20 osób, z czego kilkanaście osób otrzymały mandaty, wobec reszty zostały skierowane wnioski o ukaranie do sądu. Młodzież została ukarana z artykułu 116 kodeksu wykroczeń, który mówi o nieprzestrzeganiu zakazów, nakazów, ograniczeń lub obowiązków wynikających z przepisów o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych. W tym przypadku mowa o grupowaniu się i nie przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Fotoreportaż


1/3 Bałagan na bulwarze po imprezie młodzieży

1/3 Bałagan na bulwarze po imprezie młodzieży

2/3 Bałagan na bulwarze po imprezie młodzieży

2/3 Bałagan na bulwarze po imprezie młodzieży

3/3 Bałagan na bulwarze po imprezie młodzieży

3/3 Bałagan na bulwarze po imprezie młodzieży

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości