Wiadomości

N-Park w budowie. Otwarcie jeszcze w tym roku

8 marca 2021, 19:31
Trwają prace przy budowie nowoczesnego parku handlowego N-Park w Gorzowie. Jak informuje inwestor, komercjalizacja obiektu jest już na poziomie 90%, a umowy zostały już podpisane z takimi sieciami jak m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco czy RTV Euro AGD. Otwarcie N-Parku planowane jest w ostatnim kwartale 2021 roku.

Pod koniec stycznia rozpoczęły się pierwsze prace przy budowie N-Parku przy ul. Chemicznej i Pomorskiej w Gorzowie. Wykonawca inwestycji na początek ogrodził teren, przeprowadził prace porządkowe oraz ustawił kontenery socjalne dla pracowników. Budową nowoczesnego kompleksu handlowego zajmuje się firma Trasko Inwest. Otwarcie N-Parku zaplanowane jest w IV kwartale 2021 roku, czyli w miesiącach październik-grudzień.

Park handlowy będzie składał się z trzech budynków o powierzchni 6 tys. m.kw., w których zaplanowano łącznie 13 lokali handlowych. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, wśród najemców na ten moment znajduje się Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, RTV Euro AGD, a także usługi i mała gastronomia. 

- W ostatnich uzgodnieniach są trzy umowy najmu z dużymi sieciami m.in. z branży odzieżowej, co pozwoli na potwierdzenie komercjalizacji na poziomie ponad 90%. Parking naziemny zaplanowany jest na ok. 180 miejsc postojowych. Usytuowanie i projekt N-Parku w Gorzowie bardzo dobrze wpisują się w koncept obiektu oferującego wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta. Centrum powstaje  w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej. W strefie jego bezpośredniego oddziaływania, do 10 minut drogi, mieszka ok. 60 tys. osób. Zaprojektowany miks najemców oferuje asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajających zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i te incydentalne lub specjalistyczne – komentuje Dorota Beltrani, dyrektor działu komercjalizacji i zarządzania Napollo.

N-park zlokalizowany będzie po lewej stronie od Intermarche, wzdłuż ulicy Chemicznej, czyli praktycznie przylegać będzie do bramy byłego „Stilonu”. Jak podkreślają inwestorzy, wybór lokalizacji nie był przypadkowy, ponieważ park handlowy powstaje w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych, stacja benzynowa oraz sklep Intermarche.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości