Wiadomości

Wiemy, jakie sklepy znajdą się w parku handlowym N-Park! Właśnie rusza budowa [zdjęcia]

21 stycznia 2021, 19:00
fot. Anna Kluwak
W tym tygodniu rozpoczęły się prace przy budowie N-Parku przy ul. Chemicznej w Gorzowie. Wykonawca inwestycji właśnie grodzi teren, ustawia kontenery i prowadzi prace porządkowe. Nowoczesny park handlowy ma zostać otwarty pod koniec 2021 roku. Znajdzie się w nim m.in. Biedronka, Pepco czy Rossmann.

Pod koniec lutego 2020 roku ruszyły prace porządkowe i wycinka drzew na terenie, gdzie docelowo miał powstać nowy kompleks handlowy. Według pierwotnej wersji, otwarcie N-Parku miało nastąpić w marcu 2021 roku, ale prace przy inwestycji stanęły jeszcze w marcu 2020 roku, tuż po tym jak wybuchła pandemia koronawirusa.

Jak się okazuje, firma Napollo, która odpowiada za N-Park nie zrezygnowała z inwestycji i w środę 20 stycznia 2021 roku rozpoczęło się grodzenie placu budowy. Tym razem prace ruszą na dobre, bo na terenie budowy zostały już ustawione kontenery z zapleczem socjalnym dla pracowników. Generalny wykonawca inwestycji, firma Trasko Inwest prowadzi obecnie prace przygotowawcze i porządkuje teren, na którym powstanie N-Park.

Park handlowy będzie składał się z trzech budynków o powierzchni 6 tys. m.kw., w których zaplanowano łącznie 13 lokali handlowych. Będzie tam popularny market spożywczy, znana drogeria, sklep z elektroniką i artykułami gospodarstwa domowego jednej z największych polskich sieci, z odzieżą i sprzętem sportowym, z ofertą dla zwierząt oraz gastronomia i usługi. Oprócz tego będzie parking na około 180 samochodów.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, wśród najemców znajdzie się Biedronka, Rossmann, Pepco czy KiK. Otwarcie N-Parku planowane jest pod koniec 2021 roku. - Ciągle poszukujemy lokalnych przedsiębiorców z ofertą np. kwiaciarni, cukierni, usług turystycznych. Zapraszamy do współpracy – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Dorota Beltrani, p.o. dyrektora działu komercjalizacji i zarządzania Napollo Asset Management.

N-park zlokalizowany będzie po lewej stronie od Intermarche, wzdłuż ulicy Chemicznej, czyli praktycznie przylegać będzie do bramy byłego „Stilonu”. - Usytuowanie N-Parku bardzo dobrze wpisuje się w koncept codziennych zakupów. Centrum powstanie w pobliżu gęstej zabudowy mieszkaniowej. W strefie jego bezpośredniego oddziaływania, obejmującej czas dojazdu do 5 minut, mieszka ponad 22 tys. mieszkańców. Projektowany zestaw najemców to oferta zaspokajająca zarówno bieżące potrzeby zakupowe, jak i te incydentalne. Jesteśmy przekonani, że z uwagi na bardzo dogodny dostęp oraz asortyment w kluczowych kategoriach handlowych, miejsce to szybko zyska na popularności - mówi Katarzyna Rzetecka, dyrektor zarządzający Napollo Retail Development.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Fotoreportaż


1/11 Ruszyła budowa N-Parku

1/11 Ruszyła budowa N-Parku

2/11 Ruszyła budowa N-Parku

2/11 Ruszyła budowa N-Parku

3/11 Ruszyła budowa N-Parku

3/11 Ruszyła budowa N-Parku

4/11 Ruszyła budowa N-Parku

4/11 Ruszyła budowa N-Parku

5/11 Ruszyła budowa N-Parku

5/11 Ruszyła budowa N-Parku

6/11 Ruszyła budowa N-Parku

6/11 Ruszyła budowa N-Parku

7/11 Ruszyła budowa N-Parku

7/11 Ruszyła budowa N-Parku

8/11 Ruszyła budowa N-Parku

8/11 Ruszyła budowa N-Parku

9/11 Ruszyła budowa N-Parku

9/11 Ruszyła budowa N-Parku

10/11 Ruszyła budowa N-Parku

10/11 Ruszyła budowa N-Parku

11/11 Ruszyła budowa N-Parku

11/11 Ruszyła budowa N-Parku

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości