Wiadomości

Wiemy, jakie sklepy znajdą się w parku handlowym N-Park! Właśnie rusza budowa [zdjęcia]

21 stycznia 2021, 19:00
fot. Anna Kluwak
W tym tygodniu rozpoczęły się prace przy budowie N-Parku przy ul. Chemicznej w Gorzowie. Wykonawca inwestycji właśnie grodzi teren, ustawia kontenery i prowadzi prace porządkowe. Nowoczesny park handlowy ma zostać otwarty pod koniec 2021 roku. Znajdzie się w nim m.in. Biedronka, Pepco czy Rossmann.

Pod koniec lutego 2020 roku ruszyły prace porządkowe i wycinka drzew na terenie, gdzie docelowo miał powstać nowy kompleks handlowy. Według pierwotnej wersji, otwarcie N-Parku miało nastąpić w marcu 2021 roku, ale prace przy inwestycji stanęły jeszcze w marcu 2020 roku, tuż po tym jak wybuchła pandemia koronawirusa.

Jak się okazuje, firma Napollo, która odpowiada za N-Park nie zrezygnowała z inwestycji i w środę 20 stycznia 2021 roku rozpoczęło się grodzenie placu budowy. Tym razem prace ruszą na dobre, bo na terenie budowy zostały już ustawione kontenery z zapleczem socjalnym dla pracowników. Generalny wykonawca inwestycji, firma Trasko Inwest prowadzi obecnie prace przygotowawcze i porządkuje teren, na którym powstanie N-Park.

Park handlowy będzie składał się z trzech budynków o powierzchni 6 tys. m.kw., w których zaplanowano łącznie 13 lokali handlowych. Będzie tam popularny market spożywczy, znana drogeria, sklep z elektroniką i artykułami gospodarstwa domowego jednej z największych polskich sieci, z odzieżą i sprzętem sportowym, z ofertą dla zwierząt oraz gastronomia i usługi. Oprócz tego będzie parking na około 180 samochodów.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, wśród najemców znajdzie się Biedronka, Rossmann, Pepco czy KiK. Otwarcie N-Parku planowane jest pod koniec 2021 roku. - Ciągle poszukujemy lokalnych przedsiębiorców z ofertą np. kwiaciarni, cukierni, usług turystycznych. Zapraszamy do współpracy – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Dorota Beltrani, p.o. dyrektora działu komercjalizacji i zarządzania Napollo Asset Management.

N-park zlokalizowany będzie po lewej stronie od Intermarche, wzdłuż ulicy Chemicznej, czyli praktycznie przylegać będzie do bramy byłego „Stilonu”. - Usytuowanie N-Parku bardzo dobrze wpisuje się w koncept codziennych zakupów. Centrum powstanie w pobliżu gęstej zabudowy mieszkaniowej. W strefie jego bezpośredniego oddziaływania, obejmującej czas dojazdu do 5 minut, mieszka ponad 22 tys. mieszkańców. Projektowany zestaw najemców to oferta zaspokajająca zarówno bieżące potrzeby zakupowe, jak i te incydentalne. Jesteśmy przekonani, że z uwagi na bardzo dogodny dostęp oraz asortyment w kluczowych kategoriach handlowych, miejsce to szybko zyska na popularności - mówi Katarzyna Rzetecka, dyrektor zarządzający Napollo Retail Development.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/11 Ruszyła budowa N-Parku

1/11 Ruszyła budowa N-Parku

2/11 Ruszyła budowa N-Parku

2/11 Ruszyła budowa N-Parku

3/11 Ruszyła budowa N-Parku

3/11 Ruszyła budowa N-Parku

4/11 Ruszyła budowa N-Parku

4/11 Ruszyła budowa N-Parku

5/11 Ruszyła budowa N-Parku

5/11 Ruszyła budowa N-Parku

6/11 Ruszyła budowa N-Parku

6/11 Ruszyła budowa N-Parku

7/11 Ruszyła budowa N-Parku

7/11 Ruszyła budowa N-Parku

8/11 Ruszyła budowa N-Parku

8/11 Ruszyła budowa N-Parku

9/11 Ruszyła budowa N-Parku

9/11 Ruszyła budowa N-Parku

10/11 Ruszyła budowa N-Parku

10/11 Ruszyła budowa N-Parku

11/11 Ruszyła budowa N-Parku

11/11 Ruszyła budowa N-Parku

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości