Remont fontanny w parku Kopernika coraz bliżej. Miasto szuka projektanta

4 marca 2021, 15:45
fot. archiwum
Władze Gorzowa ogłosiły właśnie przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji fontanny w parku Kopernika. Chętne firmy mogą składać swoje oferty do piątku 12 marca. Natomiast sam remont fontanny zostanie przeprowadzony jeszcze w 2021 roku.

W styczniu portal gorzowianin.com poinformował jako pierwszy, że fontanna w parku Kopernika doczeka się remontu. Jak się okazało, modernizacja fontanny znalazła się w planach inwestycyjnych na 2021 rok w ramach projektu ""Poprawa jakości środowiska miejskiego poprzez renowację i rozwój wybranych terenów zieleni w Gorzowie, Kostrzynie na Odrą i Dębnie"

Władze Gorzowa ogłosiły właśnie przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji fontanny w parku Kopernika. Chętne firmy mogą składać swoje oferty do piątku 12 marca. Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji, w zakresie którego przewiduje się renowację nawierzchni wokół fontanny, remont niecki fontanny o nawierzchni betonowej, piaskowanie dyszy fontanny oraz remont przyłączy pompy.

projektant będzie zobowiązany do uzyskania wszystkich niezbędnych decyzji, uzgodnień oraz pozwoleń, w tym uzgodnień projektu z wojewódzkim konserwatorem zabytków oraz architektem miasta. Firma, która wygra przetarg będzie miała dwa miesiące na opracowanie dokumentacji projektowej wraz ze złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.

Natomiast sam przetarg na prace budowlane ma zostać ogłoszony w II kwartale 2021 roku. To oznacza, że władze Gorzowa ogłoszą przetarg najwcześniej w kwietniu, a najpóźniej w czerwcu. Natomiast remont fontanny zostanie wykonany jeszcze w 2021 roku i ma kosztować około 436 tys. 500 zł. 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->