Wiadomości

Kierowca fiata wjechał na… schody [zdjęcia]

15 lutego 2021, 15:02
Dawid Nowakowski
Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie przy rondzie Solidarności w Gorzowie. Kierujący osobowym fiatem punto zjeżdżając ul. Pomorską w dół w pewnym momencie zjechał na chodnik, a następnie wjechał na schody prowadzące do ul. Dywizjonu 303.

W poniedziałek 15 lutego około godz. 14.20 przy rondzie Solidarności doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Kierujący samochodem osobowym marki fiat punto jechał ul. Pomorską w dół, w kierunku ronda Solidarności. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn, kierujący skręcił prawo na chodnik, a następnie wjechał na schody prowadzące do ul. Dywizjonu 303. 

Samochodem kierował mężczyzna w wieku około 50 lat. Kierowca został przekazany załodze pogotowia. Jednak nie wymagał hospitalizacji. Również podróżująca z nim kobieta, nie wymagała pomocy medycznej.

Policjanci będą wyjaśniali dokładne okoliczności tego zdarzenia. Według relacji świadków, mężczyzna kierujący fiatem zjechał na pobocze, ponieważ inne auto zajechało drogę.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości