Pijany kierowca forda dachował na Grobla. Auto ścięło barierki [zdjęcia]

13 lutego 2021, 10:16
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W piątkowy wieczór przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford przebił barierki rozdzielające dwie jezdnie, auto dachowało i zatrzymało się na przeciwległym pasie. Zanim na miejsce przyjechały służby, osoby jadące fordem opuściły pojazd o własnych siłach. Wszyscy trzej mężczyźni byli pijani. Żaden nie przyznaje się do kierowania autem.

W piątek 12 lutego około godz. 23 przy ul. Grobla doszło do dachowania samochodu osobowego marki ford. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Kierujący fordem wraz z dwoma pasażerami jechał ul. Grobla od strony ronda św. Jerzego w kierunku Zakanala. W pewnym momencie zjechał na lewo i uderzył w barierki rozdzielające obie jezdnie. Samochód dosłownie ściął barierki, a następnie dachował i zatrzymał się po przeciwległej stronie ulicy na dachu.

Zanim na miejsce przyjechały służby, trzech mężczyzn jadących fordem opuściło pojazd o własnych siłach. Jak się okazało, żaden z mężczyzn nie przyznaje się do kierowania autem. 

- Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu. Każdy z nich miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ustalamy kto kierował fordem – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak tylko mężczyźni wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani. Osoba, która kierowała fordem usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji.

Fotoreportaż


1/5 Dachowanie forda przy Grobla

1/5 Dachowanie forda przy Grobla

2/5 Dachowanie forda przy Grobla

2/5 Dachowanie forda przy Grobla

3/5 Dachowanie forda przy Grobla

3/5 Dachowanie forda przy Grobla

4/5 Dachowanie forda przy Grobla

4/5 Dachowanie forda przy Grobla

5/5 Dachowanie forda przy Grobla

5/5 Dachowanie forda przy Grobla

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->