Wiadomości

Pijany kierowca forda dachował na Grobla. Auto ścięło barierki [zdjęcia]

13 lutego 2021, 10:16
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W piątkowy wieczór przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford przebił barierki rozdzielające dwie jezdnie, auto dachowało i zatrzymało się na przeciwległym pasie. Zanim na miejsce przyjechały służby, osoby jadące fordem opuściły pojazd o własnych siłach. Wszyscy trzej mężczyźni byli pijani. Żaden nie przyznaje się do kierowania autem.

W piątek 12 lutego około godz. 23 przy ul. Grobla doszło do dachowania samochodu osobowego marki ford. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Kierujący fordem wraz z dwoma pasażerami jechał ul. Grobla od strony ronda św. Jerzego w kierunku Zakanala. W pewnym momencie zjechał na lewo i uderzył w barierki rozdzielające obie jezdnie. Samochód dosłownie ściął barierki, a następnie dachował i zatrzymał się po przeciwległej stronie ulicy na dachu.

Zanim na miejsce przyjechały służby, trzech mężczyzn jadących fordem opuściło pojazd o własnych siłach. Jak się okazało, żaden z mężczyzn nie przyznaje się do kierowania autem. 

- Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu. Każdy z nich miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ustalamy kto kierował fordem – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak tylko mężczyźni wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani. Osoba, która kierowała fordem usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Dachowanie forda przy Grobla

1/5 Dachowanie forda przy Grobla

2/5 Dachowanie forda przy Grobla

2/5 Dachowanie forda przy Grobla

3/5 Dachowanie forda przy Grobla

3/5 Dachowanie forda przy Grobla

4/5 Dachowanie forda przy Grobla

4/5 Dachowanie forda przy Grobla

5/5 Dachowanie forda przy Grobla

5/5 Dachowanie forda przy Grobla

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości