Wiadomości

Ciężarówki mają problemy z podjechaniem pod górki [film i zdjęcia]

8 lutego 2021, 13:30
fot. Marcin Kluwak
Zima dała się we znaki kierowcom w Gorzowie. Największe problemy mają jednak kierowcy samochodów ciężarowych, którzy mają problem z podjechaniem pod górkę przy ul. Podmiejskiej, Pomorskiej, Al. ks. Odrodzenia czy ul. Górczyńskiej

Od samego rana na gorzowskich drogach są trudne warunki do jazdy o czym portal gorzowianin.com informował w artykule "Trudne warunki na drogach w Gorzowie i okolicach ". Drogowcy nie nadążają z odśnieżaniem dróg, ponieważ cały czas pada śnieg. Sytuacji nie poprawia również mróz w okolicach -11 stopni Celsjusza, który powoduje, że sól się nie rozpuszcza i nie roztapia śniegu oraz lodu zalegającego na ulicach.

Jednak zima najbardziej dała się we znaki kierowcom samochodów ciężarowych. Ci mają problem z podjechaniem pod wzniesienia w mieście. Największe problemy kierowcy ciężarówek mają przy ul. Podmiejskiej, Pomorskiej, Al. ks. Andrzejewskiego czy ul. Górczyńskiej. 

Ciężarówki ślizgają się na nieodśnieżonej drodze, przez co nie mogą podjechać pod górkę. To natomiast powoduje zatory w których stoją kierowcy samochodów osobowych. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości