• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Policja publikuje monitoring z napadu. Rozpoznajesz sprawcę?

2 lutego 2021, 13:45
foto: Lubuska Policja
Gorzowska policja poszukuje sprawców napadu na Żabkę w podgorzowskim Wawrowie. Śledczy udostępnili monitoring w nadziei na to, że ktoś rozpozna sprawcę. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 lutego 2021.

O napadzie i rabunku w Wawrowie portal gorzowianin.com informował jako pierwszy w artykule pt. Napad na Żabkę koło Gorzowa. Jak ustalił portal gorzowianin.com zamaskowany mężczyzna po tym, jak wszedł do sklepu, zagroził pracownicy nożem i zażądał wydania gotówki. Oprócz tego mężczyzna ukradł alkohol i papierosy, a następnie uciekł. Policja nie informuje ile pieniędzy zostało skradzionych.

W poszukiwania sprawcy ruszyły policyjne patrole mundurowych, a także kryminalni. Do działań wezwano także przewodnika z psem. Śledczy zabezpieczyli zapis monitoringu, na którym widać mężczyznę, mającego na twarzy maskę.

Każda informacja może być cenna, dlatego prosimy o kontakt z policjantami gorzowskiej komendy pod numerem telefonu 112 lub 47 79 12511

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości