Napad na Żabkę koło Gorzowa

1 lutego 2021, 19:15
fot. czytelnik
W poniedziałkowe popołudnie doszło do napadu na sklep Żabka w Wawrowie koło Gorzowa. Zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku wszedł do środka i zażądał od ekspedientki pieniędzy. Złodziej ukradł nie tylko pieniądze, ale również alkohol i papierosy. Sprawcy szuka policja.

W poniedziałkowe popołudnie 1 lutego około godz. 18 doszło do napadu na sklep Żabka w Wawrowie koło Gorzowa. Informację o zdarzeniu oraz zdjęcie otrzymaliśmy od czytelnika pod numerem telefonu 45 00 66 400.

- Potwierdzam, że w sklepie doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Zostały skradzione pieniądze oraz produkty. Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza oraz pies tropiący. Szukamy sprawcy – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Gorzowie.

Jak ustalił portal gorzowianin.com zamaskowany mężczyzna po tym, jak wszedł do sklepu zagroził pracownicy nożem i zażądał wydania gotówki. Oprócz tego mężczyzna ukradł alkohol i papierosy, a następnie uciekł. Nie wiadomo ile pieniędzy zostało skradzionych. 

Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Według kodeksu karnego za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi do 12 lat więzienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości