Wiadomości

Napad na Żabkę koło Gorzowa

1 lutego 2021, 19:15
fot. czytelnik
W poniedziałkowe popołudnie doszło do napadu na sklep Żabka w Wawrowie koło Gorzowa. Zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku wszedł do środka i zażądał od ekspedientki pieniędzy. Złodziej ukradł nie tylko pieniądze, ale również alkohol i papierosy. Sprawcy szuka policja.

W poniedziałkowe popołudnie 1 lutego około godz. 18 doszło do napadu na sklep Żabka w Wawrowie koło Gorzowa. Informację o zdarzeniu oraz zdjęcie otrzymaliśmy od czytelnika pod numerem telefonu 45 00 66 400.

- Potwierdzam, że w sklepie doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Zostały skradzione pieniądze oraz produkty. Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza oraz pies tropiący. Szukamy sprawcy – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Gorzowie.

Jak ustalił portal gorzowianin.com zamaskowany mężczyzna po tym, jak wszedł do sklepu zagroził pracownicy nożem i zażądał wydania gotówki. Oprócz tego mężczyzna ukradł alkohol i papierosy, a następnie uciekł. Nie wiadomo ile pieniędzy zostało skradzionych. 

Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Według kodeksu karnego za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi do 12 lat więzienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości