Wiadomości

Dwie kontrole w gorzowskim pubie

1 lutego 2021, 09:46
fot. czytelnik Rafał/archiwum
Za każdym razem, kiedy Chillout Pub przy ul. Pocztowej w Gorzowie jest otwierany w weekend, na miejscu pojawia się policja wraz z pracownikami sanepidu. Również w miniony piątek i sobotę w lokalu pojawiła się kontrola służb, które podkreślają, że skończy się to surowymi konsekwencjami dla właściciela.

W ramach akcji #otwieramy w połowie stycznia otworzył się Chillout Pub przy ul. Pocztowej w Gorzowie. Właściciele zdecydowali się otworzyć lokal pomimo obostrzeń i przyjmować gości. Ta wiadomość została przyjęta bardzo pozytywnie przez mieszkańców Gorzowa, którzy pojawiają się w pubie.

Właściciele lokalu również nie czekali na interwencję policji i sanepidu, który w pierwszy weekend działalności pojawili się na kontroli dwa razy o czym portal gorzowianin.com informował w artykule „Policja interweniowała dwa razy w pubie przy Pocztowej”.

Policjanci wraz z sanepidem regularnie kontrolują otwarty pub. Również w miniony weekend, w piątek 29 stycznia i sobotę 30 stycznia w Chillout Pubie pojawiły się służby. W lokalu za każdym razem było kilkunastu klientów. 

- Policjanci będą w tej sprawie prowadzić postępowanie, które zakończy się skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu. Służby sanitarne posiadają natomiast uprawnienia i narzędzia do dyscyplinowania właścicieli, którzy swoim postępowaniem naruszają obowiązujące przepisy, narażając w ten sposób na rozprzestrzenianie się epidemii. Policjanci wraz z Wojewódzką Stacja Sanitarno - Epidemiologiczną będą stanowczo reagować na wszelkie informacje, które dotyczą łamania obowiązujących obostrzeń – podkreśla Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało, w miniony weekend otworzył się również kolejny lokal w Gorzowie. Tym razem właściciele zdecydowali się otworzyć Kula Hula Bilard & Bar przy ul. Piłsudskiego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości