Wiadomości

Pijany 21-latek uciekał audi przed policją

29 stycznia 2021, 12:36
fot. Dawid Nowakowski
W miniony wtorek doszło do policyjnego pościgu na gorzowskim Zawarciu. Samochód marki audi nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Pościg zakończył się po tym, jak auto dachowało. Jak się okazało, samochodem podróżowało dwóch pijanych mężczyzn, ale żaden z nich nie przyznawał się do kierowania autem. Policjantom udało się ustalić, że za kierownicą audi siedział 21-letni mężczyzna, który miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Portal gorzowianin.com informował o tym, że we wtorek 26 stycznia przed godz. 1 w nocy doszło do policyjnego pościgu za osobowym audi. Auto, którym podróżowało dwóch mężczyzn nie zatrzymało się do kontroli i zaczęło uciekać ulicami Gorzowa. Pościg zakończył się na skrzyżowaniu ul. Wylotowej i Strażackiej, gdzie doszło do dachowania audi. Jak się okazało, samochodem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 21 i 42 lat, którzy byli pod wpływem alkoholu. Jednak żaden z mężczyzn nie przyznawał się do kierowania autem. 

Policjantom w końcu udało się ustalić, kto siedział za kierownicą audi. - Policjanci po przesłuchaniu świadków oraz zebraniu  materiału dowodowego ustalili, że za kierownicą audi siedział 21-letni mężczyzna. Mężczyzna miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli oraz kierowania pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 5 lat więzienia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Również 42-letni pasażer audi miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Żadnemu z mężczyzn podczas dachowania nic się nie stało.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości