Wiadomości

22-latek wpadł hondą do Warty. Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii [film]

28 stycznia 2021, 15:33
fot. Marcin Kluwak
W czwartkowy poranek w rzece Warcie przy ul. Wał Okrężny odnaleziono samochód osobowy marki honda. W środku znajdowało się ciało 22-letniego mężczyzny. Służby przypuszczają, że samochód wpadł do wody w nocy. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Śledczy nie wykluczają żadnej z wersji zdarzeń.

W czwartek 28 stycznia tuż przed godz. 8 rano przypadkowy przechodzień zauważył, że w rzece Warcie tuż pod mostem Lubuskim znajduje się samochód. Auto marki honda leżało w wodzie kołami do góry. Niestety po wyciągnięciu na brzeg i postawieniu auta na koła, w środku znaleziono ciało mężczyzny.

Wiadomo już, że w środku znajdowało ciało 22-letniego mężczyzny z powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Wszystko wskazuje na to, że auto wpadło do rzeki w nocy i dopiero w czwartek rano zostało zauważono.

- Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni jaka była przyczyna zgonu mężczyzny. Póki co, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Jednak wszystkie wersje są brane pod uwagę, nawet zdarzenia o charakterze kryminalnym. Wszystko wskazuje na to, że auto wpadło do wody kilka godzin wcześniej – mówi Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie. 

Śledczy będą wyjaśniać wszelkie szczegóły tego zdarzenia. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do osób, które mogły widzieć moment, kiedy osobowa honda wpada do rzeki. - Każda informacja może być cenna i przybliży do wyjaśnienia tej sprawy – podkreśla Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

1/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

2/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

2/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

3/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

3/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

4/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

4/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

5/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

5/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

6/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

6/6 Samochód wpadł do rzeki Warty

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości