Wiadomości

Policyjny pościg za audi. Auto dachowało

27 stycznia 2021, 14:32
fot. Dawid Nowakowski
Gorzowscy policjanci próbowali zatrzymać do kontroli osobowe audi. Jednak kierowca, zamiast zatrzymać się, zaczął uciekać. Pościg zakończył się przy skrzyżowaniu ul. Wylotowej i Strażackiej, gdzie osobowe audi dachowało. Jak się okazało, pojazdem podróżowało dwóch pijanych mężczyzn. Żaden z nich nie przyznaje się do kierowania autem.

We wtorek 26 stycznia przed godz. 1 w nocy doszło do policyjnego pościgu za osobowym audi. Auto, którym podróżowało dwóch mężczyzn nie zatrzymało się do kontroli i zaczęło uciekać ulicami Gorzowa. Pościg zakończył się na skrzyżowaniu ul. Wylotowej i Strażackiej, gdzie doszło do dachowania audi.

- Policjanci prowadzili pościg za osobowym audi, które na skrzyżowaniu ul. Wylotowej i Strażackiej dachowało. Dwóch mężczyzn opuściło pojazd o własnych siłach tuż po dachowaniu. Jeden z nich został zatrzymany tuż przy aucie, natomiast drugi mężczyzna został zatrzymany kawałek dalej po pieszym pościgu. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu i żaden z nich nie przyznaje się do kierowania autem – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Trwa wyjaśnianie, który z mężczyzn będąc pod wpływem alkoholu prowadził samochód. Za prowadzenie auta po pijaku oraz niezatrzymanie się do policyjnej kontroli grozi do 5 lat więzienia. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości