Wiadomości

Gorzów: Ktoś ukradł puszkę WOŚP!

24 stycznia 2021, 17:50
fot. Shutterstock
Kolejna kradzież puszki z pieniędzmi w Gorzowie. Tym razem celem złodzieja była puszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która znajdowała się w piekarni Luna przy ul. Hawelańskiej. Na szczęście to zdarzenie zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Sprawcy szuka policja.

Wielu przedsiębiorców wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wystawia w swoich punktach puszki do których można wrzucać pieniądze. Wśród takich lokali była również piekarnia Luna przy ul. Hawelańskiej, gdzie można kupić świeżo wypiekane rumuńskie precle z różnymi nadzieniami. Puszka stała na ladzie. 

Niestety w sobotę 23 stycznia ktoś ukradł puszkę z pieniędzmi. - Z przykrością informujemy, że nasza puszka na zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została dzisiaj skradziona. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery. Sprawę wyjaśniamy z policją. Mamy nadzieję, że szybko uda się nam dotrzeć do sprawcy – czytamy we wpisie Luna Covrigaria na facebooku.

Nie wiadomo ile w środku było pieniędzy. Policja szuka złodzieja. Pomocy tutaj będzie na pewno monitoring. Niestety to już kolejna kradzież puszki z gotówką. Wcześniej informowaliśmy, że z punktu piekarni Szypiórkowski z Jenina w hali Orbi skradziono puszkę z pieniędzmi dla chorego Jasia. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości