Pożar samochodu koło Gorzowa. W środku znaleziono zwęglone zwłoki

1 stycznia 2021, 10:07
W piątkowy poranek 1 stycznia na terenie jednej z posesji w Różankach koło Gorzowa doszło do pożaru samochodu marki hummer. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Kiedy strażacy ugasili auto, znaleźli w środku zwęglone zwłoki.

W Nowy Rok 1 stycznia po godz. 9 gorzowska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu marki hummer na terenie posesji przy ul. Niepodległości w Różankach. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej i policję.

Kiedy na miejsce dojechały służby auto dopalało się. Strażacy przystąpili od razu do akcji gaśniczej. Kiedy udało się dogasić hummera, w środku zostały znalezione zwęglone zwłoki. Jak ustalił portal gorzowianin.com, to zwłoki mężczyzny.

- Potwierdzam, że w samochodzie znaleziono zwłoki. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza, która będzie wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok  – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEMAT TEGO ZDARZENIA ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Fotoreportaż


1/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

1/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

2/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

2/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

3/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

3/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

4/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

4/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości