Wiadomości

Pożar samochodu koło Gorzowa. W środku znaleziono zwęglone zwłoki

1 stycznia 2021, 10:07
W piątkowy poranek 1 stycznia na terenie jednej z posesji w Różankach koło Gorzowa doszło do pożaru samochodu marki hummer. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Kiedy strażacy ugasili auto, znaleźli w środku zwęglone zwłoki.

W Nowy Rok 1 stycznia po godz. 9 gorzowska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu marki hummer na terenie posesji przy ul. Niepodległości w Różankach. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej i policję.

Kiedy na miejsce dojechały służby auto dopalało się. Strażacy przystąpili od razu do akcji gaśniczej. Kiedy udało się dogasić hummera, w środku zostały znalezione zwęglone zwłoki. Jak ustalił portal gorzowianin.com, to zwłoki mężczyzny.

- Potwierdzam, że w samochodzie znaleziono zwłoki. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza, która będzie wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok  – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEMAT TEGO ZDARZENIA ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

1/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

2/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

2/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

3/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

3/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

4/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

4/4 Pod Gorzowem spłonął samochód

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości