Lodowisko po świętach zostanie zamknięte

22 grudnia 2020, 13:23
fot. archiwum
Fani zimowego szaleństwa na lodzie, nie mogli nacieszyć się zbyt długo lodowiskiem na Słowiance. Po miesiącu funkcjonowania lodowisko zostanie ponownie zamknięte. Póki co, będzie nieczynne do 17 stycznia 2021 roku.

Zazwyczaj lodowisko na Słowiance rozpoczynało swoje funkcjonowanie na przełomie października i listopada. Jednak tym razem sezon na ślizganie rozpoczął się dopiero w sobotę 28 październik. Wpływ miała na to nie tylko pandemia koronawirusa, ale również wysokie temperatury jakie utrzymywały się w ostatnich tygodniach.

Jak podkreślały jeszcze w listopadzie władze Słowianki, sezon 2020/2021 będzie zupełnie inny niż do tej pory i niestety miały racje. Po miesiącu funkcjonowania z limitem osób i w reżimie sanitarnym, lodowisko ponownie zostanie zamknięte.

- W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2021 roku obiekty sportowe tj. lodowisko będzie zamknięte – informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Dlatego też fani jazdy na łyżwach mają ostatni dzwonek, aby skorzystać z lodowiska. W środę 23 grudnia lodowisko będzie czynne w godz. 9-22, natomiast w Wigilię lodowisko będzie nieczynne. Z kolei w piątek 25 grudnia poślizgać się będziemy mogli w godz. 14-22, a w sobotę 26 grudnia i niedzielę 27 grudnia w godz. 9-22.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości