Wiadomości

Nie będzie godzin dla seniorów w Wigilię

21 grudnia 2020, 20:05
Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem, w czwartek 24 grudnia nie będą obowiązywały godziny dla seniorów. Co istotne, w Wigilię sklepy będą czynne krócej. Dlatego też zawieszenie godzin dla seniorów ma umożliwić pozostałym osobom zrobienie najważniejszych zakupów na ostatnią chwilę.

Godziny dla seniorów obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 10-12 i dotyczą sklepów spożywczych, urzędów pocztowych, drogerii i aptek. Jednak według najnowszego rozporządzenia Rady Ministrów, godziny dla seniorów zostaną zawieszone na jeden dzień.

Chodzi oczywiście o czwartek 24 grudnia, czyli Wigilię. Tego dnia godziny dla seniorów nie będą obowiązywać, ponieważ sklepy spożywcze będą czynne dużo krócej. Według przepisów wprowadzonych przez rząd, sklepy spożywcze oraz galerie handlowe mogą być czynne w Wigilię najpóźniej do godz. 14. Natomiast wiele punktów decyduje się na jeszcze szybsze zamknięcie.

W czwartek 24 grudnia zdecydowana większość sklepów w Gorzowie będzie czynna do godz. 13. Dokładną rozpiskę godzin otwarcia gorzowskich sklepów i galerii handlowych opublikujemy na portalu gorzowianin.com w środę 23 grudnia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości