Wiadomości

Rossmann GO, czyli nowy wymiar zakupów

1 grudnia 2020, 17:29
fot. Rossmann
Sieć drogerii Rossmann wprowadziła zupełną nowość, dzięki której zakupy będą jeszcze prostsze i szybsze. Rossmann GO to nowy sposób robienia zakupów w drogeriach, z możliwością płacenia przy użyciu płatności mobilnych w telefonie, bez konieczności podchodzenia do kasy.

We wtorek 1 grudnia w drogeriach Rossmann ruszyła innowacyjna możliwość robienia zakupów. O co w tym wszystkim chodzi? Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz kod kreskowy na produkcie telefonem dzięki aplikacji Rossmann PL, wkładasz do swojej torby, płacisz online (ale jeśli chcesz, jest też możliwość zapłacenia w kasie samoobsługowej lub tradycyjnej) i…wychodzisz. Proste i przyjemne oraz co najważniejsze – bezpieczne. A to wszystko dzięki Rossmann GO, czyli nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.

- Rossmann GO to nowy sposób robienia zakupów w naszych drogeriach, z możliwością płacenia przy użyciu płatności mobilnych w telefonie, bez konieczności podchodzenia do kasy. Nasi klienci, nawet jeśli robią też zakupy online, ciągle wolą osobiście przychodzić do sklepów, by sprawdzić kolor czy skład produktu, oglądać nowości, wreszcie zasięgnąć porady. Naszym zadaniem jest sprawić, by te zakupy były proste i przyjemne – mówi Marcin Grabara, wiceprezes Rossmann.

Według sieci Rossmann będzie to najprzyjemniejsza forma kupowania prezentów i robienia bożonarodzeniowych sprawunków – bez przekładania z koszyka do plecaka lub torby czy oglądania się na przedświąteczny tłok przy kasie. I jeszcze jedno: jesteś smart shopperem. Cały czas widzisz w aplikacji ile już byś wydał/a za zakupy, czyli łatwiej możesz w ten sposób kontrolować swoje wydatki.

Rossmann jest w Polsce liderem jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sklepach i drogerii online. Przykładem jest jedna z najpopularniejszych aplikacji zakupowych Rossmann PL, z której korzysta 7 mln użytkowników. Mało tego, podczas pandemii sieć wprowadziła w każdej z 1500 drogerii kasy samoobsługowe.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości