Wiadomości

Bór za silny dla Stali

14 listopada 2020, 20:02, mk
fot. archiwum
Miało być trudno i było. Gorzowska stal przegrywa we własnej hali ligowe spotkanie z drużyną z Oborników Śląskich. Trzeba przyznać, że Bór wygrał ten mecz zasłużenie, bo przez większą część spotkania, to właśnie drużyna przeciwna spisywała się o wiele lepiej.

Bór to mieszanka rutyny i młodości. I to było wyraźnie widać podczas całego meczu. Zespół, który w ubiegłym sezonie spisywał się dość kiepsko, w sobotnie popołudnie w Gorzowie pokazał, że ma ogromną chrapkę na to, aby znaleźć się w premiowanej awansem do ligi centralnej pierwszej trójce.

Przyjezdni prowadzili praktycznie od samego początku, ale w drugiej połowie spotkania gorzowianie uszczelnili obronę i zdołali doprowadzić dwukrotnie do remisu, a nawet przez chwilę udało im się wyjść na 1-bramkowe prowadzenie. Jednak przyjezdni szybko odrobili straty i pomimo ogromnego pressingu ze strony stalowców, zawodnicy SPR ostatecznie zdołali wygrać to spotkanie.

TL Ubezpieczenia Stal Gorzów - SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie 29:30

- Mieliśmy bardzo dużo błędów technicznych, bardzo dużo złych podań i nieskutecznych rzutów. Niestety nie da się wygrać meczu z tyloma błędami i taką skutecznością. Zespół z Obornik rozegrał dziś bardzo dobre zawody, natomiast my musimy szukać winy przede wszystkim u siebie, bo wiedzieliśmy czego się spodziewać – mówił w wywiadzie dla radia Zachód Tomasz Gintowt z TL Ubezpieczenia Stal Gorzów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości