Wiadomości

Czytelniczka: Ktoś zrobił sobie śmietnik w parku Siemiradzkiego

21 października 2020, 08:30, ak
fot. czytelniczka
Mieszkanka Gorzowa zwróciła uwagę na dzikie wysypisko śmieci, które powstało w parku Siemiradzkiego od strony ul. Drzymały. Zamiast do śmietnika, odpady są wyrzucane w krzakach.

Wielokrotnie poruszaliśmy na portalu gorzowianin.com problem dzikich wysypisk śmieci w mieście, które można znaleźć na praktycznie każdym kroku. Tym razem do naszej redakcji zgłosiła się czytelniczka Joanna, która zwróciła uwagę na śmieci w parku Siemiradzkiego.

- W parku od strony wejścia z ul. Drzymały po prostu zrobiono śmietnik. Wstyd na to patrzeć, bo przy wejściu do parku odpady są dosłownie wszędzie. Natomiast niektórzy gorzowianie zrobili sobie nawet szalet w krzakach. Wstyd, a tuż obok przy ul. Łokietka jest straż miejska – opowiada czytelniczka Joanna.

W krzakach znajdują się przede wszystkim plastikowe butelki i opakowania oraz butelki po alkoholu. Mieszkanka Gorzowa przyznaje, że najbardziej bulwersuje ją fakt, że nikt nie reaguje na to, że w parku powstało dzikie wysypisko śmieci i prosi o interwencję.

Zwróciliśmy się z prośbą o zajęcie stanowiska w tej sprawie do Urzędu Miasta Gorzowa oraz straży miejskiej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości