Wiadomości

Nawierzchnia ul. Słowiańskiej do remontu

5 października 2020, 15:15, red
fot. archiwum
Miasto szuka firmy, która zajmie się remontem nawierzchni ul. Słowiańskiej na odcinku od ronda Szczecińskiego do skrzyżowania z ul. Fredry. Jak się okazuje, wyremontowany zostanie zaledwie 600-metrowy odcinek drogi.

W grudniu 2018 roku były prowadzone prace przy wymianie nawierzchni ul. Słowiańskiej od ronda Słowiańskiego do skrzyżowania z ul. Fredry. Jak się okazało, miasto właśnie ogłosiło przetarg na przebudowę ul. Słowiańskiej, który obejmuje również wymienę nawierzchni.

Tym razem chodzi o wymianę nawierzchni asfaltowej na odcinku od ronda Szczecińskiego do ul. Fredry. Firma, która wygra przetarg będzie musiała zająć się frezowaniem obecnej nawierzchni ul. Słowiańskiej, a następnie wykonaniem warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej. Wykonawca będzie miał dwa miesiące od dnia podpisania umowy na realizację inwestycji. Miasto czeka na zgłoszenia firm do czwartku 8 października.

Jak precyzuje miasto, dwa razy nie będzie remontowany ten sam odcinek, ale inwestycja zostanie przeprowadzona na kolejnym, nowym fragmencie. - Miasto planuje w tym roku aby wykonać wymianę warstwy ścieralnej na kolejnym (nowym) odcinku ul. Słowiańskiej. Jest to kontynuacja wymiany na kolejnym odcinku. Zakres w tym roku obejmuje wymianę nawierzchni od ronda Słowiańskiego (w tym rondo) do zakresu jaki był wykonany w 2018 roku czyli około 600 m - tłumaczy Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości