Wiadomości

Zderzenie pięciu aut na trasie S3 [zdjęcia]

14 czerwca 2020, 18:28, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W niedzielne popołudnie 14 czerwca na drodze ekspresowej S3 na moście na Warcie doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych. W wypadku została ranna jedna osoba. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się pasem awaryjnym.

Po długim weekendzie trwają powroty znad morza, przez co ruch na drodze ekspresowej S3 jest wzmożony. W niedzielne popołudnie przed godz. 18 doszło do wypadku na 88 km trasy S3 na wysokości mostu na Warcie. Na pasie w kierunku Zielonej Góry zderzyło się pięć samochodów osobowych – fiat, renault, peugeot, ford i volvo. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący fiatem przyhamował. Natomiast pozostali kierowcy nie zachowali odpowiedniej odległości oraz nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze, przez co doszło do najechania na tył – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Ranna została jedna osoba. Ruch odbywa się pasem awaryjnym.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Zderzenie pięciu samochodów na S3

1/4 Zderzenie pięciu samochodów na S3

2/4 Zderzenie pięciu samochodów na S3

2/4 Zderzenie pięciu samochodów na S3

3/4 Zderzenie pięciu samochodów na S3

3/4 Zderzenie pięciu samochodów na S3

4/4 Zderzenie pięciu samochodów na S3

4/4 Zderzenie pięciu samochodów na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości