Wiadomości

Kierujący toyotą uderzył w drzewo

11 czerwca 2020, 10:27, red
fot. OSP Różanki
Na drodze z Gorzowa do Różanek kierujący toyotą uderzył w drzewo. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

W czwartkowy poranek 11 czerwca o godz. 7.48 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem, a Różankami. Na miejsce został wysłany zastęp OSP Różanki, policja i pogotowie.

Okazało się, że kierujący samochodem osobowym marki toyota, zjechał w pewnym momencie na przeciwległy pas, a następnie na pobocze i uderzył lewą stroną pojazdu w drzewo. - Policjanci będą wyjaśniali okoliczności wypadku i to dlaczego kierujący osobową toyotą zjechał z drogi i uderzył w drzewo – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Strażacy udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie i przekazali go załodze pogotowia. Ranny mężczyzna został przetransportowany do gorzowskiego szpitala.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości