Wiadomości

18-latek spowodował wypadek i uciekł. Został zatrzymany

1 czerwca 2020, 09:48, red
fot. czytelnik
Policjanci zatrzymali 18-letniego kierowcę busa marki mercedes, który w niedzielny wieczór spowodował wypadek na „starej trójce” pod Gorzowem. 18-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, uderzył w motocykl i uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany kilka kilometrów dalej po tym, jak porzucił samochód.

Portal gorzowianin.com informował, że w niedzielny wieczór 31 maja na „starej trójce” na wysokości skrzyżowania na Marwice doszło do wypadku z udziałem busa i motocykla. Kierujący czerwonym busem marki mercedes vito skręcając w lewo w kierunku Marwic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem. W wyniku wypadku mężczyzna kierujący motocyklem doznał złamania ręki. Natomiast u pasażerki skończyło się na szczęście na potłuczeniach.

Kierujący busem nie zatrzymał się oraz nie udzielił pomocy osobom poszkodowanym, tylko uciekł z miejsca wypadku. Za kierowcą busa ruszył jeden ze świadków, ale sprawca uciekał przez pola, więc nie udało się go dogonić sportową mazdą.

Porzucony mercedes vito został odnaleziony kilka kilometrów od miejsca wypadku, w krzakach na skraju lasu. - Mężczyzna, który prawdopodobnie kierował pojazdem zaczął uciekać na widok policjantów. Został zatrzymany w pościgu pieszym. Z zatrzymanym 18-latkiem zostaną przeprowadzone czynności – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według nieoficjalnych informacji, 18-letni kierowca busa, który spowodował wypadek był pod wpływem środków odurzających.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości