Uderzył busem w motocyklistę i uciekł

31 maja 2020, 19:45, red
fot. czytelnik Artur/Wypadki Gorzów
W niedzielny wieczór na „starej trójce” koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem busa i motocykla. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa, uderzył w motocykl i uciekł z miejsca zdarzenia. Ranny został mężczyzna kierujący motocyklem.

W niedzielny wieczór 31 maja po godz. 19 na „starej trójce” na wysokości skrzyżowania na Marwice doszło do wypadku z udziałem busa i motocykla. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com.

- Motocyklista jechał razem z pasażerką od strony Myśliborza w kierunku Gorzowa. Natomiast kierujący busem poruszał się od strony Gorzowa. Według wstępnych ustaleń policjantów kierowca busa skręcając w lewo w kierunku Marwic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W wyniku wypadku mężczyzna kierujący motocyklem doznał prawdopodobnie złamania ręki. Natomiast u pasażerki skończyło się na szczęście na potłuczeniach. Jeżeli chodzi o pojazd który uciekł, to był to bus marki mercedes. Na miejscu cały czas pracują służby, które wyjaśniają okoliczności wypadku.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości