Prywatne firmy rezygnują z kina samochodowego w Gorzowie

26 maja 2020, 15:31, red
Na facebooku szumnie zapowiadano, że pod koniec maja do Gorzowa zawitają dwa kina samochodowe "Movie Drive" oraz "Auto Kino". Niestety okazało się, że żadne kino samochodowe w naszym mieście nie zostanie ostatecznie uruchomione.

Pod koniec kwietnia dwie prywatne firmy zapowiadały szumnie na facebooku uruchomienie kin samochodowych w największych miastach w całej Polsce. Kino samochodowe "Move Drive" oraz "Auto Kino" miało zostać uruchomione również w Gorzowie. Pierwsza z firm chciała to zrobić w środę 27 maja, druga w czwartek 28 maja. Zapowiedź powstania kina samochodowego w naszym mieście spotkało się ze sporym entuzjazmem czytelników portalu gorzowianin.com. W naszej ankiecie wzięło udział 2023 osoby, z których aż 85% stwierdziło, że powstanie kina samochodowego w Gorzowie to świetna inicjatywa.

Szczegóły dotyczące przedsięwzięć miały zostać podane w maju. Wraz z upływem czasu, wiele osób zaczęło się dopytywać co z kinem i czy zostanie w ogóle uruchomione. Niestety okazało się, że z planów nici i możemy w Gorzowie zapomnieć o obejrzeniu filmu na dużym ekranie we własnym samochodzie.

Obie firmy zrezygnowały z organizacji kina samochodowego w Gorzowie, a z facebooka zniknęły wydarzenia. Jeżeli chodzi o "Auto Kino Gorzów", to firma jeszcze na początku maja nie otrzymała zgody od sanepidu. Ale to nie jest jedyny powód. Wydarzenia tej firmy zostały odwołane w całej Polsce. Natomiast w przypadku "Movie Drive Gorzów / Kino samochodowe" to tutaj zdaniem organizatorów, nie było zainteresowania tym wydarzeniem w naszym mieście.

- Planowaliśmy uruchomienie kina samochodowego w największych miastach w Polsce. Wrzuciliśmy do sieci wydarzenia i analizowaliśmy zainteresowanie projektem w poszczególnych miejscowościach. Niestety w niektórych miastach, w tym w Gorzowie, to zainteresowanie nie było zbyt duże. Dlatego podjęliśmy decyzję, że kino samochodowe zostanie uruchomione tylko w kilku lokalizacjach – tłumaczy Maciej Pełszyk z firmy Ibento.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości