Wiadomości

W Gorzowie powstanie kino samochodowe

28 kwietnia 2020, 20:43
Od połowy marca zamknięte są wszystkie kina i teatry, więc życie kulturalno-towarzyskie zostało zredukowane do minimum. Dlatego też pojawiła się inicjatywa kina pod chmurką, a dokładnie kina samochodowego. Auto kino wystartuje w Gorzowie pod koniec maja.

Tradycyjne kina są zamknięte od połowy marca. Jednak istnieje szansa, że zanim wrócimy do tradycyjnych sal kinowych, pojawi się alternatywa, a będzie nią kino samochodowe pod chmurką. Na facebooku pojawił się szereg takich samych wydarzeń w różnych miastach w całej Polsce, w tym również w Gorzowie. Wielkie otwarcie kin samochodowych jest zaplanowane na koniec maja.

- Aby zapewnić wam przyjemne wrażenia w czasie społecznego dystansu uruchamiamy Auto Kino Gorzów Wielkopolski. Codziennie na dużym ekranie będą wyświetlanie popularne i lubiane przez wszystkich filmy. Widzowie mogą oglądać je z własnego samochodu. Kino samochodowe jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej - czytamy na stronie wydarzenia.

Wiadomo, że wielkie otwarcie kina samochodowego w Gorzowie planowane jest na czwartek 28 maja. Organizatorzy póki co ustalają lokalizację w której będzie można obejrzeć filmy z siedzenia swojego samochodu.

Kino ma być czynne od czwartku do niedzieli. Rozpoczęcie seansu jest planowane na godz. 21, natomiast wjazd na teren kina będzie możliwy od godz. 20. Jak zapowiadają organizatorzy, w weekendy będzie odbywał się również pokaz rodzinny z popularnymi filmami dla dzieci i młodzieży - tutaj seans będzie rozpoczynał się o godz. 18, wjazd będzie możliwy godzinę wcześniej. Ceny biletów póki co jeszcze nie są znane.

Ankieta

Kino samochodowe to?

  • Świetna inicjatywa85.37%
  • Nie podoba mi się ten pomysł8.85%
  • Nie mam zdania5.78%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 2023

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości