Nagi mężczyzna ponownie biega po cmentarzu

13 maja 2020, 09:31, red
fot. Lubuska policja
We wtorkowy wieczór nagi mężczyzna zaczepił kobietę przy bramie cmentarza przy ul. Żwirowej. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w Gorzowie. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.

Całkowicie nagi mężczyzna, raz z maską na twarzy, kolejnego razu z majtkami założonymi na głowie pojawiał się co jakiś czas na cmentarzu przy ul. Żwirowej i w parku Słowiańskim – do takich zdarzeń dochodziło zarówno w 2017, 2018 i 2019 roku. Mężczyzna najpierw zaczepiał kobiety, pokazywał im swoje nagie ciało, a następnie uciekał. Ostatni raz miało to miejsce jesienią 2019 roku.

Teraz nagi mężczyzna znów pojawił się przy ul. Żwirowej. We wtorkowy wieczór 12 maja około godz. 20 zaczepił kobietę przy głównej bramie cmentarza i od razu uciekł. Mężczyzna miał na sobie tylko buty, maseczkę ochronną na twarzy i czapkę z daszkiem.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w rejonie bramy cmentarza ma przebywać nagi mężczyzna. Od razu na miejsce został wysłany patrol. Funkcjonariusze sprawdzili pobliski teren, ale niestety nie udało się zatrzymać mężczyzny. Dlatego też prosimy osoby, które będą świadkami takiego zdarzenia o natychmiastowe powiadomienie służb – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W 2017 roku policjantom udało się zatrzymać golasa. Wówczas okazało się, że przed kobietami obnaża się 53-letni mieszkaniec Gorzowa. Mężczyzna odpowiadał przed sądem za nieobyczajny wybryk. Pytanie czy za wtorkowe zdarzenie jest odpowiedzialny ten sam mężczyzna czy jest to zupełnie inna osoba.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości